Josef Bureš (1889)

Jarní tání na potoce

olej, plátno, 1942, 57 x 79 cm, sign. PD J. Bureš 19425, rám, rám poškozen

ID: 243354

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:42

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)