Kindl

Chalupy na stráni

olej, karton, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD Kindl, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 243356

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:46

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)