Vojtěch Kubašta (1914-1992)

Chrám Sv. Mikuláše na Malé Straně

litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, mírně zažloutlý papír, v pravém horním rohu mimo tisk zbytek lepenky, levý horní roh cca 05 cm utržený

žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

ID: 243363

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 19:02

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)