Mlácení obilí

kolorovaná litografie, 22,5 x 37 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír

ID: 243374

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:24

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)