Jaroslav Kovář (1905-1987)

Olomoucký stavitel a architekt, také malíř, kreslíř a grafik

Máky

litografie, 1962, 32,5 x 50 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, č. 157/190, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrna od vody

studoval architekturu na VUT v Brně

ID: 243375

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:26

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)