Na loďce před Národním divadlem

litografie, 20,5 x 33,3 cm, sign. PD, zažloutlý papír, při pravém okraji natrženo, v rohu PD zbytek lepenky

ID: 243376

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:28

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)