Jaroslav Kaiser (1919-1994)

Most

litografie, 24,5 x 28 cm, sign. PD JKaiser, č. 42/60, poškozeno - skvrny od vody

ID: 243382

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 19:40

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)