Václav Junek (1913-1976)

U Karlova mostu

litografie, 1972, 20 x 10 cm, sign. PD V. Junek 72

ID: 243422

Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:20

Aktuální cena: 20 CZK (1 €)