Jiří Bouda (1934-2015)

Exlibris Jindřiška Hejná

litografie, 1984, 8,8 x 5,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 84

ID: 243433

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:02

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)