Návrh erbu
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 16 cm, pasparta
Provenience: provenience: soukromá sbírka Praha
ID: 255250
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:04
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)