K. Marek
olej, plátno, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD K. Marek, chybí blindrám
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:19
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)