Groteska
litografie, 1992, 50 x 33,5 cm, sign. PD Hořánek 92, č. 49/70
Antiqari.at Radhošťská
žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
ID: 264015
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 18:42
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)