Jan Halla (1926-1988)

Portrét muže

dřevoryt, 18,5 x 15,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, nátisk, papír lehce zažloutlý, pasparta v levém dolním rohu poškozena vodou, látková páska kolem pasparty místy ušpiněna

Antiqari.at Radhošťská

ID: 268074

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 19:48

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)