Maskovaní muži
litografie, 1993, 9 x 11 cm, sign. LD Liesler 93
ID: 269872
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:45
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)