Ex libris E.M.W.
litografie, 1993, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD Liesler 93
ID: 269873
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:44
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)