Ex libris
litografie, 1993, 8,7 x 10,5 cm, sign. DU Liesler 93
ID: 269874
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:43
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)