Maškarní
litografie, 1989, 9 x 7,8 cm, sign. PN Liesler 89, Ex libris
ID: 269875
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:36
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)