To je asi Nadjenka
litografie, 1959, 11 x 7,5 cm, sign. DU Liesler 59, Ex libris
ID: 269877
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:42
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)