Ex libris Judr. Hillerbrand
litografie, 1977, 11 x 7 cm, sign. PD Liesler 77
ID: 269880
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:39
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)