Svatý Šebestián
litografie, 1968, 4,5 x 8,6 cm, sign. LD Liesler 68, Ex libris Arch. Šebestián Zelina
ID: 269881
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:38
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)