Mlynářka
olej, plátno, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, na rámu drobné oděrky
Provenience: konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
ID: 275968
Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:26
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Odhadní cena: 17 000 - 22 000 Kč CZK