Mlynářka

olej, plátno, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, na rámu drobné oděrky

Provenience: konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

ID: 275968

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:26

Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

Odhadní cena: 17 000 - 22 000 Kč CZK