Květiny ve váze
olej, překližka, 2004, 28,4 x 21 cm, sign. LD Mazancová 2004, rám, malba vypadává z rámu, rám poškozen
Antiqari.at Radhošťská
ID: 277132
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 20:56
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)