Květiny ve váze
olej, překližka, 2004, 28,4 x 21 cm, sign. LD Mazancová 2004, rám, malba vypadáva s rámu, rám poškozen
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 277132
Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 20:56
Current price: 600 CZK (25 €)