Stoll

Romantická krajina

olej, dřevo, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Stoll pinx. , rám, zlacený rám, na rámu drobná poškození

ID: 277889

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:44

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)