litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 48/150
ID: 279008
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:26
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)