Jezero

akvarel, tužka, papír, 1888, 26,7 x 21,2 cm, sign. LD, rám, mírně zvlnéný papír, na rámu drobné oděrky

Antiqari.at Radhošťská

ID: 279037

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 21:18

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)