Jezero
akvarel, tužka, papír, 1888, 26,7 x 21,2 cm, sign. LD, rám, mírně zvlnéný papír, na rámu drobné oděrky
Antiqari.at Radhošťská
ID: 279037
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 21:18
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)