V. Souček
akvarel, papír, 1928, 47 x 30 cm, sign. PD Souček V.1928
Antiqari.at Radhošťská
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 21:24
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)