V. Souček

Negližé

akvarel, papír, 1928, 47 x 30 cm, sign. PD Souček V.1928

Antiqari.at Radhošťská

ID: 280280

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 21:24

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)