Ludmila Jiřincová (1912-1994)

litografie, 32,5 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, pasparta

Antiqari.at Radhošťská

ID: 280396

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 21:36

Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)