litografie, 32,5 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, pasparta
Antiqari.at Radhošťská
ID: 280396
Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 21:36
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)