Sen noci svatojánské
litografie, 1960, 47,1 x 64 cm, sign. PD Liesler 1960, č. 36/200, papír místy pokrčený
Antiqari.at Radhošťská
ID: 280400
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 21:38
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)