Letní květiny ve váze
akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34,5 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 281218
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 21:42
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)