Letní květiny ve váze
akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34,5 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 281218
Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:42
Current price: 1.200 CZK (50 €)