Kytice ve váze
litografie, 1930, 49 x 39,9 cm, sign. PD V. Špála, rám, S.V.U. Mánes svým členům na rok 1930, zažloutlý papír
žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze
ID: 281282
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:07
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)