Josef Liesler (1912-2005)

Oči

litografie, 29,5 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, a.t.

Antiqari.at Radhošťská

ID: 281335

Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:00

Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)