Mořské plody
litografie, 1965, 43 x 54 cm, sign. PD Liesler 65, archivní tisk
ID: 281336
Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 17:01
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)