Josef Liesler (1912-2005)

Mořské plody

litografie, 1965, 43 x 54 cm, sign. PD Liesler 65, archivní tisk

ID: 281336

Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:01

Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)