František Hubatka (1960)
olej, plátno, 2011, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka
Vyvolávací cena: 11.300 CZK (471 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 18:44
Aktuální cena: 11.300 CZK (471 €)