Abstraktní kompozice
olej, sololit, 1989, 49,5 x 41 cm, sign. PD Hrouzková 89, rám
ID: 281443
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:48
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)