Taneční škola pro pokročilé V.
akryl, plátno, 2012, 43,5 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš
studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu
ID: 281448
Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 18:53
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)