Libor Jaroš (1960)

Taneční škola pro pokročilé V.

akryl, plátno, 2012, 43,5 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš

studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

ID: 281448

Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:53

Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)