Ulice

olej, plátno, 60 x 45 cm, klínový rám, na několika místech v horní části odpadlá barva

Antiqari.at Radhošťská

ID: 281480

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:25

Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)