Ivana Lomová (1959)
Narozena 22. 11. 1959 v Praze
studium na Fakultě architektury ČVUT Praha (1978-83).
(zdroj: lomova.com)
Ženy - lodě
akvarel, papír, 1995, 29,1 x 40,5 cm, sign. DU Ivana Lomová 95
Antiqari.at Radhošťská
ID: 281539
Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:42
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)