litografie, 35 x 50 cm, sign. DU Liesler 67, č. 46/110
ID: 281546
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:49
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)