Josef Liesler (1912-2005)

Dobrou noc, domove!

litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, č. 55/130, na zadní straně popsáno

ID: 281549

Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:52

Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)