Dvě dívky
litografie, 14,5 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 18/40
ID: 281559
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:02
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)