František Hubatka (1960)

Lesní příhoda

olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám

Antiqari.at Radhošťská

ID: 281663

Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:46

Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)