Jaroslav Kaiser (1919-2007)

Motýl v kostce ledu

tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám

ID: 281665

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:48

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)